دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

سریع‌ترین راه مدیریت بروزرسانی‌‌ها در پیشخوان وردپرس

مدیریت بروزرسانی‌ها

مدیریت بروزرسانی‌‌ها در یک سایت‌ وردپرسی از مهم‌ترین بخش‌ها برای هر افزونه و قالبی است که باید بصورت منظم و دقیق انجام شود، شما می‌توانید تمامی قالب‌ها و افزونه‌هایی را که در روی یک سایت وردپرسی نصب کرده‌اید و مورد استفاده قرار می‌دهید و با مدیریت بروزرسانی‌ها، احتمال اینکه در زمان کار با افزونه و قالب با مشکل مواجه شوید را به حداقل برساند.

بروزرسانی قالب و افزونه در وردپرس اصولا همیشه باید در الویت کار مدیر سایت قرار گرفته باشد، در بروزرسانی‌هایی که توسط کدنویسان یا شرکت‌های توسعه‌دهنده صورت می‌گیرد، مجموعه‌ای از اشکالاتی که در زمان نصب بر روی سیستم یا در زمان کار با افزونه و قالب می‌تواند رخ دهد را رفع می‌کنند تا مدیرانی که در سایت وردپرسی خود از ماژول خاصی استفاده می‌‌کنند با مشکل مواجه نشود.

توسعه‌دهندگان بروزرسانی‌ها را به منظور ارتقا کیفیت قالب و افزونه ارائه می‌دهند، پس ایرادی نخواهد داشت که ما از آخرین بروزرسانی‌هایی که ارائه می‌شود استفاده کنیم.

انجام بروزرسانی در تک‌تک افزونه و قالب‌ها می‌تواند زمان زیادی را از مدیر سایت یا عضوی که این وظیفه را برعهده دارد بگیرد، پس بهتر است که برای این کار از افزونه‌ای که می‌توان با آن مجموعه‌ی ماژول‌هایی که در روی سایت وردپرس داریم را مدیریت کنیم.

معرفی افزونه برای مدیریت بروزرسانی‌‌ها

شما می‌توانید با نصب افزونه‌ای مانند Easy Updates Manager تمامی قالب و افزونه‌هایی که در سایت خود دارید را به جهت فعال‌سازی خودکار یا جلوگیری از فعال‌سازی خودکار مدیریت کنید.

از جمله ویژگی‌های این افزونه می‌توان به مواردی همچون:

بروزرسانی سیستم کلی وردپرس

بروزرسانی افزونه و تنظیمات آن

بروزرسانی قالب و مدیریت آن

با وجود این افزونه می‌توانید به محض ارائه بروزرسانی برای قالب یا افزونه و حتی خود وردپرس در جهت بالا بردن امنیت این بروزرسانی‌ها را انجام دهید.

اگر شما بروزرسانی‌ها را مدیریت نکنید، دو حالت پیش‌ ‌خواهد آمد، اولی این می‌تواند باشد که شما هیچ افزونه و قالبی را بروزرسانی نکنید، در این صورت با گذشت زمان ربات‌های خراب‌ کار می‌توانند راه‌هایی را برای ورودذ به سایت شما پیدا کنند.

در حالت دوم می‌توانید تمامی افزونه و قالب‌ها را برای بروزرسانی خودکار تنظیم کنید، که در این صورت این امکان وجود دارد که بدون اطلاع شما، با انجام بروزسانی در سایت، اختلال در عملکرد سایت بوجود بیاید و یا حتی با آپدیت جدید دسترسی شما به سایت محدود شود.

نصب افزونه مدیریت بروزسانی

برای نصب این افزونه می‌توانید فایل مربرطه را بصورت مستقیم از سایت وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) بارگیری کنید و از قسمت افزودن افزونه پیشخوان وردپرس روی سایت خود بارگذاری کنید.

افزونه مدیریت بروزرسانی Easy Updates Manager

برای دانلود کلیک کنید
انجام بروزرسانی‌هایی که توسط توسعه‌دهندگان افزونه یا قالب انجام می‌گیرد، می‌تواند سطح کیفی سایت شما و یا حتی امنیت سایت شما را ارتقا...

Easy Updates Manager Team بروزرسانی: 4 ماه قبل نصب: 300,000+ وبسایت تا وردپرس 6.0.2

در روش دوم می‌توانید با مراجعه به مخزن وردپرس از قسمت افزودن افزونه، افزونه موردنظر را بصورت مستقیم بر روی سیستم خود نصب و فعال‌سازی کنید.

مخزن وردپرس

این افزونه با بیش از سیصدهزار نصب فعال توانسته است، به یکی از افزونه‌های محبوب در سایت‌هایی که بر مبنای وردپرس می‌باشند، تبدیل شود.

معرفی قسمت‌های مختلف افزونه مدیریت بروزرسانی

بعد از نصب و فعال‌سازی افزونه مشاهده می‌کنید که بخشی با این عنوان به پیشخوان وردپرس اضافه می‌شود و شما می‌توانید از همان بخش به مدیریت بروزرسانی افزونه و قالب بپردازید، در ادامه به بررسی بخش‌های مختلفی که در این افزونه وجود دارد دقت فرمایید.

مدیریت بروزرسانی‌‌ها
مدیریت بروزرسانی‌‌ها

General : این قسمت برای شخصی‌سازی تنظیمات یا انجام بروزرسانی‌ها بصورت خودکار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Plugins : می‌توانید بروزرسانی‌های مربوط به افزونه‌ها را فعال یا غیر فعال کنید.

Themes: بروزسانی برای قالب‌ها را فعال یا غیرفعال کنید.

Logs : آخرین تغییراتی که در بروزرسانی‌ها ثبت شده‌است.

Advanced : می‌توانید تعیین کنید که کدام اعضا می‌توانند به این بروزرسانی‌ها یا کار با افزونه دسترسی داشته باشند.

جمع‌بندی

شما با افزونه مدیریت بروزرسانی می‌توانید در مدتی کوتاهی که فقط در کمتر از چند دقیقه به انجام می‌رسد، بروزرسانی را برای تمامی افزونه‌ها یا قالب‌ها انجام بدهید. بروزرسانی افزونه و قالب همیشه باید در الویت مدیر سایت باشد، استفاده از آخرین بروزرسانی‌ها می‌توانید سایت را در زمینه‌های مختلف، خصوصا امنیت سایت ارتقا ببخشد.

برای طراحی سایت با وردپرس می‌توانید، از آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) در اختیار شما قرار می‌دهند، استفاده کنید. در صورتی که در طمان کار با وردپرس با شکل مواجه شدید، می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی، به حل‌و‌فصل مشکلات بوجود آمده بپردازید.

تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) در افزونه شمسی‌ساز وردپرس، قدرت کدنویسی خود را به‌نمایش گذاشته است و با کسب محبوبیت بالایی در بین سایت‌های فارسی‌زبان وردپرس،جایگاه ویژه‌ای در وردپرس کسب کرده‌است. این افزونه تا به امروز بیش از ده‌هزار نصب فعال داشته است.

بنظر شما چه بازه زمانی برای اینکه بروزرسانی‎‌ها را بررسی کنیم، باید لحاظ شود؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.