المنتور فارسی

توضیحات

با استفاده از صفحه ساز و سایت ساز المنتور می توانید بدون دانش کدنویسی به صورت زنده وبسایت خود را طراحی کنید.

در المنتور با ویرایش صفحات وردپرس، ویرایشگر حرفه ای و زنده المنتور جهت ویرایش کدهای HTML سایت نمایان می شود. علاوه بر ویرایش قالب سایت با المنتور، می توانید بلوک های های جدید و امکانات جدیدی را به صفحات اضافه کنید.

المنتور مناسب چه کسانی است؟

المنتور مناسب همه کسانی است که می خواهند قالب اختصاصی برای سایت خود داشته باشند ولی از دانش کافی برنامه نویسی برخوردار نیستند.

طراحان وبسایت نیز با استفاده از المنتور می توانند به صورت زنده وبسایت را طراحی کنند و در زمان طراحی صرفه جویی داشته باشند.

تصاویر

نصب

نصب

وارد داشبورد وردپرس شده و از قسمت افزونه ها برروی “افزودن” کلیک کنید. در باکس جستجو بالا سمت چپ عبارت “elementor” را جستجو کرده و روی نصب و فعال سازی کنید.

نصب دستی

افزونه را دانلود کرده وسپس وارد داشبورد وردپرس شوید. به صفحه افزونه ها رفته و روی افزودن کلیک کنید. سپس بالای صفحه روی بارگذاری افزونه کلیک کرده و در باکس باز شده فایل زیپ دانلود شده را از سیستمان انتخاب کنید و در نهایت روی نصب کلیک کنید. پس از اتمام نصب افزونه را فعال کنید.

ویا:

افزونه را دانلود کرده و بعد از اکسترکت کردن فایل zip آن را در مسیر wp-content/plugins قرار دهید. سپس وارد داشبورد وردپرس شده و از صفحه افزونه ها، افزونه را فعال کنید.

محبوبیت

محبوبیت این آیتم 94 درصد می باشد.