دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

بهترین افزونه ایجاد محتوای دلخواه در ورپرس

ایجاد مدیریت محتوا

ایجاد محتوای دلخواه در وردپرس را می‌توان یکی از مزیت‌هایی بشمار آورد که سیستم مدیریت محتوای وردپرس در اختیار ما می‌گذارد، در وردپرس شما می‌توانیم مطالب را از جایی که تولید می‌شود (پیشخوان) تا جایی بنمایش درمی‌آید (صفحه اول) مدیریت کنید.

وردپرس که اکنون بیش از 30% سایت‌های جهان را زیر سلطه خود قرار داده‌است، هر طراح سایتی که با این سیستم آشنا می‌شود، در ادامه کار بیشتر جذب وردپرس می‌شود، چرا که برای طراحی سایت با وردپرس افزونه‌های فراوان و قالب‌های مختلفی وجود دارد و بسیار بعید است که شما نتوانید آنچه را که در نظر دارید را نتوانید پیاده‌سازی کنید.

تولید محتوا جزوه چالش‌های اصلی در هر سایت وردپرسی می‌باشد، هر سایتی که طراحی کنید باید در حوزه‌ی خاصی بیشتر متمرکز شود و حول محور آن مقالات یا مطالب ارائه دهد.

برای اینکه طراحی سایت با وردپرس را به بهترین شکل انجام دهید، باید ابزاری که در وردپرس می‌توانید در اختیار داشته‌باشید را کاملا شناسایی کنید و از عهده‌ی کار با آنها به بهترین صورت آشنا باشید.

مدیریت ایجاد محتوای دلخواه در وردپرس

برای اینکه بتوانید قسمت‌های مختلفی به سایت بیفزاید و مدیریت قسمت‌های اضافه شده را بصورت جداگانه در اختیار داشته باشید، می‌توانید از افزونه Custom Post Type UI استفاده کنید.

شما در قسمت نوشته‌های وردپرس مطالبی را قرار می‌دهید که می‌خواهید بصورت مستقیم یا عمومی در سایت منتشر شود و از بخش برگه‌ها صفحاتی که در سایت وجود خواهد داشت را بوجود بیاورید، اما اگر بخواهید بخشی جداگانه در سایت ایجاد کنید این افزونه به کمک شما خواهد آمد.

برای مثال اگر بخواهید بخشی با عنوان آموزش‌ها به سایت خودتان اضافه کنید می‌توانید با اعمال تنظیمات بوسیله این افزونه آنچه را که در سایت نیاز دارید را بوجود بیاورید.

تجربه نشان داده‌است که سایت‌های تخصصی بیشتر می‌توانند برای شروع کار موفق باشند و رفته‌رفته اشل کاری خودشان را گسترش دهند. اینکه شما از همان ابتدای شروع کار سایتی جامعه را راه‌اندازی کنید، بعید است که بتوانید در کوتاه مدت به نتیجه برسید.

نصب افزونه ایجاد محتوای دلخواه

برای نصب این افزونه می‌توانید فایل مربوط به افزونه را بصورت مستقیم از سایت وی‌پی‌وار بارگیری کنید و فایل موردنظر را از قسمت افزودن افزونه در روی سیستم وردپرس خود بارگذاری کنید.

افزونه Custom Post Type UI

برای دانلود کلیک کنید
این افزونه شما را قادر می‌سازد تا در صورتی که بخواهید بخشی جدید یا تخصصی به محتوای سایت خود اضافه کنید، شما را در مدیریت سریع بخش مربوط...

WebDevStudios بروزرسانی: 2 هفته قبل نصب: 1,000,000+ وبسایت تا وردپرس 6.0.2

در روش دوم می‌توانید با مراجعه به قسمت افزودن افزونه از پیشخوان وردپرس در قسمت جستجو نام Custom Post Type UI وارد کنید، افزونه موردنظر در همان صفحه برای نصب کردن قابل مشاهده خواهد بود.

مخزن وردپرس

همانطور که می‌بینید این افزونه با بیش از یک میلیون نصب جزوه افزونه‌های محبوب در مخزن وردپرس بشمار می‌آید.

شما بعد از نصب و فعال‌سازی افزونه بخشی که با عنوان CPT UI به پیشخوان وردپرس ایجاد می‌شود را می‌توانید ببینید.

معرفی بخش‌های مختلف در افزونه ایجاد مدیریت محتوا

بعد از نصب این افزونه می‌توانید شروع به اضافه کردن قسمت‌های مختلف برای محتوای سایت بکنید.

قسمت اول که با عنوان Add/Edit Post Types وجود دارد به شما امکان ایجاد بخش جدید را می‌دهد.

ایجاد محتوای دلخواه
ایجاد محتوای دلخواه

در قسمت اول آدرس URL را انتخاب می‌کنید تا نشانک به سلیقه خودتان تنظیم شود سپس با انتخاب عنوان برای نمایش لیبل می‌توانید قسمت موردنظر را ایجاد کنید، برای مثال عنوان آموزش را برای این قسمت انتخاب می‌کنیم.

بخشی با عنوان آموزش به پیشخوان افزوده شده‌است که می‌توانیم محتوای جدید و تخصصی را در آن قسمت قرار دهیم.

در ادامه کار از بخش taxonomy قادر خواهید بود بخش جدیدی را قسمتی که با عنوان آموزش‌ها افزوده‌ایم بیفزایم.

این افزونه در یک سایت تخصصی که در ادامه کار فعالیتش را گسترش می‌دهد، کاملا کاربردی می‌باشد.

جمع‌بندی

محتوای سایت که به عنوان جذب‌کننده مخاطب از آن یاد می‌شود، باید مورد توجه قرار گیرد و شما با افزونه مدیریت ایجاد محتوا می‌توانید به بهترین شکل این قسمت‌ها را کنترل کنید و نظارت مستقیم داشته‌باشید.

تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) با ارائه آموزش‌های تخصص در زمینه طراحی سایت با وردپرس، شما را قادر می‌سازد تا بتوانید شروع به طراحی سایت خود بکنید، چنانچه طراحی سایت خودتان را شروع کنید با سوالاتی مواجه می‌شوید که می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی از مشاوران مجموعه راهنمایی بگیرید.

تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) با کدنویسی دقیقی که در روی افزونه شمسی‌ساز وردپرس انجام داده‌است، جای خود را در بین سایت‌های فارسی‌زبان پیدا کرده‌است و با بیش از ده‌هزار نصب فعال این افزونه جزوه افزونه‌های محبوب بشمار می‌آید.

بنظر شما لازمه اینکه قالب محتوای سایت جذب‌کننده باشد، چیست؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.