دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

راهی برای انتقال کسب‌وکارها به اینترنت

کسب‌وکار به اینترنت

تمامی افراد جامعه با اینترنت سروکار دارند و استفاده از اینترنت تبدیل به یکی از روزمرگی‌ها در هر سن و سالی شده‌است، وجود این جمعیت عظیم، باعث باز شدن پای کسب‌وکارها به اینترنت شده‌است.

حال دیگر افراد ترجیح می‌دهند که در خانه بنشینند و به تهیه مایحتاج خود بپردازند، اما این اطمینان خاطر را به شما می‌دهیم که در هر رشته و مهارتی که فعالیت می‌کنید، فارغ از زمینه شغلیتان، می‌توانید کسب‌وکار خود را در اینترنت معرفی کرده و گسترش دهید.

تنها عملی که برای ورود به دنیای کسب‌وکار دیجیتال نیاز دارید، داشتن انگیزه‌ای بالا برای آموختن مهارت‌ها در این زمینه است. این باور که برای آموزش باید هزینه‌هایی پرداخت کرد و از اساتیدی که در آموزشگاه‌ها تدریس می‌کنند حتما باید آموخت، دیگر تصوری اشتباه و سنتی می‌باشد.

برای آموختن کسب‌وکار در محیط اینترنت می‌توانید از آموزش‌هایی که بصورت رایگان در اینترنت توسط متخصصان قرار داده شده‌است، استفاده کنید.

شما در ابتدا باید هدف‌گذاری کنید که به چه ایده‌آلی در اینترنت می‌خواهید برسید و در قدم بعدی شروع به پیشرفت در کار بکنید، مطمئن باشید که آنچه را که در راه کسب‌وکار از اینترنت نیاز داشته باشید، در خود اینترنت وجود دارد و شما می‌توانید با جستجویی ساده یا کمک گرفتن از متخصصین به جواب سوالتان برسید.

کسب‌وکارها به اینترنت
کسب‌وکارها به اینترنت

فواید ورود کسب‌وکارها به اینترنت

در ابتدا که کسب‌وکارهای اینترنتی شروع به کار می‌کردند، کمتر با استقبال مواجه می‌شدند، چرا که افراد خریدهای خود را باید از سایتی انجام می‌دادند که هیچ شناختی از آن نداشتند. با گذشت زمان نظر برخی از افراد جامعه به خرید از اینترنت جلب شد و کسب‌وکارهای نوپایی که در اینترنت شروع به فعالیت می‌کردند گسترش می‌یافت.

محبوبیت خرید از اینترنت یک شبه در جامعه عرف نشده‌ و این اتفاق کاملا با مرور و گذشت زمان صورت پذیرفته‌است و افراد تا زمانی که مجبور به خرید از اینترنت نمی‌شدند دست به اینکار نمی‌زدند.

با همه‌گیری ویروس کرونا در سراسر جهان و اجرا قرنطینه در کشورها و شهرهای مختلف، افراد برای حفاظت از جانشان ترجیح می‌دادند که از خانه خارج نشوند، و خریدهای ضروری خودشان را بصورت اینترنتی انجام دهند و محصول موردنظر را در درب منزل تحویل بگیرند.

حال که ویروس کرونا کمتر از زمان پیدایش ویروس کشته می‌گیرد و دیگر خبری از قرنطینه‌های گسترده نیست، هنوز هم اکثر افراد خرید اینترنتی و بدون دردسر را ترجیح می‌دهند، چرا که در کمترین زمان ممکن محصول موردنظر را پیدا کرده و سفارش می‌دهند، در این مورد دیگر نیازی به گشت‌وگذار فیزیکی وجود ندارد و صرفا با مطالعه و جستجو در چند سایت آنچه که نیاز است، پیدا خواهد شد.

نیازهای ما برای ورود به کسب‌وکار در اینترنت

باور عموم افرادی که به اینترنت دسترسی دارند بر این مبنی می‌باشد، سایت‌های اینترنتی شامل چندین خط کد می‌باشد و توسط مهندسانی که سال‌ها برای این توانایی و تبحر زحمت کشیده‌اند طراحی شده‌است.

باور بر اینکه شما نیز می‌توانید سایت تخصص خودتان را داشته باشید، کاملا این موضوع را زیر سوال می‌برد و اشخاصی که رشته‌های تخصصی دیگری دارند، حتی به مسئله فکر نمی‌کنند که می‌توانند سایتی برای خودشان راه‌اندازی کنند و اینکار را در بلندمدت به عهده‌ی متخصصان این حوزه می‌گذارند، در اکثر مواقع راه‌اندازی سایت اینترنتی برای ایجاد کسب‌وکار در الویت‌های بعدی قرار می‌گیرد و ما می‌بینیم که با وجود گذشت چندین سال از شروع کسب‌وکار هنوز وب‌سایت اینترنتی برای کسب‌وکار موردنظر افتتاح نشده‌است.

سیستم مدیریت محتوا در این مواقع به کمک ما خواهد رسید و ما می‌توانیم با استفاده از امکاناتی که در اختیارمان گذاشته می‌شود، شروع به طراحی سایت بکنیم.

بارزترین سیستم مدیریت محتوایی که امروزه بیش از پیش مورد استقبال مدیران سایت‌ها قرار گرفته‌است، سیستم مدیریت محتوای وردپرس می‌باشد، شما با استفاده از رابط کاربری راحتی که این سیستم دارد در کمترین زمان ممکن کار با این سیستم را می‌آموزید و می‌توانید شروع به طراحی سایت با وردپرس کنید.

بیش از یک سوم سایت‌های جهان با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شده‌اند. شما بعد از راه‌اندازی سایت وردپرسی خود فقط کافیست به مدیریت سایت کاملا تسلط پیدا کنید. از هرجایی که به اینترنت دسترسی داشته باشید، خواهید توانست سایت خود را مدیریت کنید، وردپرس را حتی می‌توانید با تلفن همراه خود کنترل کرده و مورد استفاده قرار دهید.

وردپرس چه کمکی به ما می‌کند

طراحی سایت با کدنویسی کاری کاملا تخصصی می‌باشد و افرادی که این رشته را بصورت تخصصی دنبال کرده‌اند، قادر به طراحی سایت با کدنویسی می‌باشند.

شما برای شروع کسب‌وکار خود می‌توانید از وردپرس کمک بگیرید و چنانچه با رشد فزاینده کاربران روبرو شدید و سایت شما نتوانست برای کاربران خدمات ارائه کند کار را به طراح سایت با کدنویسی بسپارید. برای کسب‌وکارهای نوپایی که در اینترنت بازدیدکنندگان زیادی ندارد، می‌توان با سیستم وردپرس سایت کامل و بدون نقص طراحی کرد.

مزیت طراحی سایت با وردپرس می‌تواند این باشد که شما فارغ از هر رشته‌ای که دارید میتوانید آموزش ببینید و سایت خودتان را راه‌اندازی کنید. شما می‌توانید از هر سایتی الگوبرداری کنید و در سایت وردپرسی خود آن را به اجرا دربیاورد.

وردپرس مجموعه‌ای از قالب و افزونه‌های گوناگون را دارد، که شما را قادر می‌سازد تا آنچه را که در سایت نیاز دارید را پیاده‌سازی کنید. برای استفاده از این ماژول‌ها کافیست، وارد مخزن وردپرس شوید و آنچه را برای سایت مناسب می‌دانید را بارگیری کرده و در وردپرس نصب کنید.

جمع‌بندی

اگر کسب‌وکار فیزیکی دارید، حتما باید قسمتی از کارتان را اختصاص به وارد شدن به حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ بکنید، با گسترش اینترنت افرادی بیشتری از آن استفاده می‌کنند و سعی بر آن دارند تا نیازهای خود را نیز از همین طریق برآورده سازند. دست روی دست نگذارید و هرچه سریعتر وارد این حوزه کسب‌وکار بشوید.

برای طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از مجموعه‌ آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) ارائه می‌کند استفاده کنید. اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شوید، می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی از مشاوران متخصصی که در این حوزه کار می‌کنند راهنمایی بگیرید.

تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) با کدنویسی دقیقی که در روی افزونه شمسی‌ساز وردپرس انجام داده‌است، در مدت زمان کوتاهی به یکی از محبوبترین افزونه‌ها برای سایت‌های فارسی‌زبان تبدیل شده‌است، بیش از ده‌هزار نصب فعال گویای این واقعیت می‌باشد.

بنظر شما برای طراحی سایت کدام دسته از افراد جامعه را به عنوان بازار هدف انتخاب کنیم تا بازخورد بیشتری بگیریم؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.