دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

اهمیت وردپرس در بین سیستم‌های مدیریت محتوا

وردپرس فارسی

سیستم‌های مدیریت محتوا طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند، چرا که طراحان وبسایت اینترنتی می‌توانند در کمترین زمان ممکن پروژه‌ای که سفارش گرفته‌اند را در کوتاهترین زمان ممکن تحویل دهندو وردپرس به‌عنوان محبوبترین سیستم‌ مدیریت محتوا در دنیای وب می‌باشد.

نکته‌ای که می‌تواند سیستم مدیریت محتوای وردپرس را از سایر این سیستم‌ها متمایز کند، آمار خیره‌کننده‌ایست که 30% وبسایت‌های جهان از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌کنند.

کافیست دل را به دریا بزنید و شروع به طراحی سایت با وردپرس بزنید، ممکن است پروژه اول شما بیش از یکماه زمانبر باشد، اما اگر بخوبی بتوانید از پس این چالش بربیاید، شما تبدیل به یک وردپرس کار شده‌اید.

همیشه اولین قدم سخترین قدم می‌باشد، این مورد در طراحی سایت با وردپرس هم کاملا صادق است، اولین پروژه‌ای که کار می‌کنید، شاید سخترین پروژه شما باشد، اما اگر پروژه‌ای کامل را آماده کنید، این نشان از وارد شدن شما به دنیای لذت‌بخش طراحی سایت با وردپرس می‌باشد.

مدیریت محتوا
مدیریت محتوا

سئو در سایت‌های وردپرس

سئو که یکی از پردرآمدترین راهکارها در دیجیتال مارکتینگ می‌باشد، در سایت‌های وردپرس نیز کاملا قوانین آن صادق است و شما می‌توانید سایت وردپرسی خود را کاملا سئو کنید.

در سئو کردن سایت خود می‌توانید از افزونه‌های مربوطه به سئو استفاده کنید، برای مثال افزونه رنک‌مث در زمان تولید محتوا کاملا نوشته‌های شما را آنالیز می‌کند و شما می‌توانید یک محتوای کاملا سئو شده در سایت قرار دهید.

تولید و انتشار مستمر در محتوا که از روتین‌ترین روش‌ها برای سئو سایت می‌باشد در سایت‌های وردپرسی نیز کاملا مصداق دارد. اینکه فکر کنید طراحی سایت با وردپرس برای شما می‌تواند مشکل ساز شود کاملا تصور اشتباهی است و شما بوسیله آن می‌توانید سایتی کاملا سئو شده و قابل رقابت با سایر سایت‌های جهان ارائه کنید.

وردپرس و چالشهای آن

بزرگترین چالش طراحی سایت را می‌توان کدنویسی عنوان کرد که این مورد با سیستم مدیریت محتوای وردپرس کاملا حل و فصل شده‌است.

امروزه یکی از اصلی‌ترین دغدقه‌های فروشندگان در پیج‌های اینستاگرام، مطرح شدن طرح صیانت از اینترنت می‌باشد که با به اجرا درآمدن آن که معنی محدودسازی اینترنت می‌باشد، مشاغل بیشماری که در اینترنت وجود دارند، تعطیل می‌شوند.

درصورتی که نتوان از اینستاگرام به درآمدزایی ادامه داد، اولین گزینه‌ای که می‌تواند به کمک شما بیاید، ساخت فروشگاه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس می‌باشد. شما ‌‌می‌توانید هر فروشگاه اینستاگرامی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بوسیله وردپرس به یک فروشگاه اینترنتی در قالب سایت وردپرس دربیاورد.

افزونه و قالب‌های آماده در وردپرس شما را قادر می‌سازد تا هر نوع سایتی که دوست داشته باشید را بوجود بیاورید، مخزن وردپرس با هزاران افزونه و صدها نوع قالب کار شما را برای طراحی سایت با وردپرس راحت می‌کند.

جمع‌بندی

طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای طراحی سایت با کیفیت بشمار می‌آید. شما می‌توانید با کسب مهارت برای طراحی سایت با وردپرس، شروع به‌درآمدزایی کنید. دیجیتال مارکتینگ امروزه یکی از پردرآمدترین روش‌ها کسب‌وکار می‌باشد و توصیه داریم که هرچه سریع‌تر وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ شوید.

برای طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از مجموعه‌ آموزش‌هایی تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) ارائه می‌کند استفاده کنید، اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شوید، می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی از مشاوران این تیم راهنمایی بگیرید.

افزونه شمسی‌ساز وردپرس که یکی از محصولات تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) می‌باشد، با کدنویسی دقیقی که روی آن انجام شده‌است، توانسته است تا کاربران را در تولید بهتر محتوا یاری کند. این افزونه بابیش از ده‌هزار نصب فعال به یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های وردپرس در سایت‌های فارسی زبان تبدیل شده است.

اگر بتوانیم با وردپرس شروع به طراحی سایت بکنیم، چه نوع سایتی بیشتر می‌تواند آنچه را که در نظر شما می‌باشد را به بهترین شکل بنمایش دربیاورد؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.