دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

ایجاد گزینه تماس فوری در وب‌سایت

تماس فوری

گزینه تماس فوری را می‌توانید در سایت‌هایی که مشاوره ارائه می‌کنند یا اینکه افراد نمی‌توانند از طریق چت در مورد موضوع اطلاعات کافی را بگیرند، قرار بدهید. هدف از ایجاد و طراحی سایت گسترش خدمات دهی یا ارائه بیشتر محصولات می‌باشد. برای اینکه بتوانید افراد بیشتری را تبدیل به مشتری کنید، باید خدماتی که ارائه می‌دهید کاملا منحصربفرد باشد.

شما می‌توانید با قرار دادن گزینه فوری تماس، این امکان را برای اشخاصی که با موبایل به جستجو در سایت شما می‌پردازند، فراهم سازید، که فقط با زدن یک گزینه بتوانند با شماره‌ای تعیین کرده‌اید، تماس فوری برقرار کنند.

هرچقدر سایت شما بتوانید بیشتر برای بازدیدکنندگان خود خدمت ارائه کند، کاربران بیشتری به سایت شما جذب خواهند شد و خواهید توانست با ارائه خدمات فروش بیشتری نیز در آینده داشته باشید.

لزوم استفاده از افزونه‌‌ها در وردپرس

امروزه برای هر کسب‌وکاری لازم است تا برای گسترش خدمات خود دست به طراحی سایت بزند و خدماتی که ارائه می‌کند را معرفی نماید. شاید طراحی سایت برای کسانی که در این زمینه تخصصی ندارند کاری محال و غیرممکن به‌نظر برسد. اما شما با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس می‌توانید سایت خودتان را در هر زمینه‌ای که باشد را طراحی کنید.
برای طراحی سایت بصورت کدنویسی شده شما باید صدها خط کد را بدون کوچکترین اشتباهی بنویسید، اما این سیستم مدیریت محتوای متن باز وردپرس می‌باشد، که به شما این امکان را می‌دهد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن سایت خودتان را طراحی کرده و به اجرا دربیاورید.

افزونه‌هایی که در وردپرس وجود دارند، کار طراحی سایت را برای ما ساده‌سازی کرده‌اند و ما تنها با علم بر اینکه بدانم در سایت چه بخشی باید وجود داشته باشد، می‌توانیم افزونه مربوط به آن را از مخزن وردپرس پیدا کرده و در روی سیستم وردپرس نصب کنیم، با این ترتیب شما بدون اینکه دانش کد نویسی داشته باشید، می‌تواند سایت خودتان را طراحی و مدیریت کنید.

نصب افزونه تماس فوری

برای نصب افزونه تماس سریع از وب‌سایت می‌توانید فایل مربوط به افزونه را از سایت وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) بارگیری کنید و در قسمت افزودن افزونه پیشخوان وردپرس بارگذاری کنید.

افزونه گزینه تماس Call Now Button

برای دانلود کلیک کنید
دسترسی سریع به شماره تماس در سایتهایی انتقال ارائه خدمات بصورت چت میسر نمی‌باشد، می‌تواند به بازدیدکنندگانی که قصد گرفتن خدمات بیشتر...

Jerry & Jasper بروزرسانی: 2 هفته قبل نصب: 200,000+ وبسایت تا وردپرس 6.0.2

در روش دوم می‌توانید با جستجوی نام Call Now Button در قسمت افزودن افزونه مخزن وردپرس، افزونه را روی سیستم خود نصب و فعال کنید.

مخزن وردپرس

این افزونه بابیش از دویست‌هزار نصب فعال جزوه افزونه‌های محبوب وردپرس به‌شمار می‌آید.

معرفی بیشتر افزونه تماس فوری

بعد از فعال شدن افزونه در روی وردپرس، قسمتی با عنوان Call Now Button در تنظیمات پیشخوان وردپرس بوجود می‌آید که می‌توانید تنظیمات مربوط به افزونه را از همان قسمت اعمال کنید.

تماس فوری
تماس فوری

در قسمت Basic سه بخش وجود دارد:

قسمت اول که Button status می‌باشد، می‌توانید با زدن تیک Enabled افزونه را فعال کنید. بخش بعدی که عنوان Phone number دارد، می‌توانید شماره‌ای که برای تماس در نظر گرفته‌اید را وارد کنید. بخش بعدی که عنوان Button text را دارد، تعیین می‌کنید که چه متنی نوشته شود، در صورتی که این قسمت خالی بماند، فقط شکل گزینه تماس به‌نمایش درمی‌آید.

تنظیمات افزونه تماس

در برگه بعدی تنظیمات که عنوان Presentation را دارد، میتوانید تنظیمات را شخصی‌سازی کنید.

دو قسمت Button color و Icon color برای تعیین رنگ گزینه می‌باشند و در ادامه می‌توانید از قسمت Position محلی که گزینه باید قرار بگیرد را تعیین کنید.

در بخش  Limit appearance می‌توانید گزینه تماس را سفارشی‌سازی کنید که در چه صفحاتی مشاهده شود و در چه صفحاتی وجود نداشته باشد.

بخش بعدی Advanced می‌باشد و سایر سفارشی‌سازی‌ها می‌باشد.

برگه Advanced

Click tracking: برای زمانی که گوگل آنالیتیکس در روی سیستم شما نصب می‌باشد، می‌توانید شناسایی کنید که چه تعداد از این گزینه استفاده کرده‌اند.

گزینه‌هایی که برای مورد ذکر شده وجود دارند.

Classic Google Analytics (ga.js)-Universal Analytics (analytics.js)-Global site tag (gtag.js)-Or through Google Tag Manager

Google Ads: با فعال کردن این گزینه بعد از هر بار که گزینه زده شد، به Google Ads اطلاع رسانی خواهد شد.

Button size: سایز گزینه‌ای که به‌نمایش در می‌آید را تعیین می‌کنید.

Order: گزینه تماس بصورت پیشفرض در تمام قسمت‌ها فعال خواهد بود، مگر اینکه در صفحه مورد‌های تبلیغاتی یا پاپ‌آپ وجود داشته باشد.

جمع‌بندی

می‌توانید با استفاده از این افزونه، تماس را برای بازدیدکنندگانی که به مشاوره بیشتر نیاز دارند، میسر سازید. هرچقدر کاربر در سایت شما دسترسی راحت‌تر داشته باشد، بیشتر می‌توانید بازدیدکننده جذب کنید.

برای طراحی سایت با وردپرس می‌توانید با استفاده از آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) ارائه داده است، شروع به طراحی سایت کنید و در صورتی که در زمان کار با وردپرس با مشکل مواجه شدید می‌توانید، با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی، مشکل بوجود آمده را حل‌وفصل کنید.

تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) با کدنویسی دقیقی که روی افزونه شمسی‌ساز وردپرس انجام داده است، در مدت زمان کمی به یکی از محبوبترین افزونه‌های فارسی‌زبان سایت‌های وردپرسی تبدیل شده‌است. این افزونه حال بابیش از ده‌هزار نصب فعال در مخزن وردپرس قابل مشاهده است.

بنظر شما ایجاد گزینه‌های مثل تماس فوری در چه سایت‌هایی باید بیشتر قرار داده شود؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.