دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

بهترین راه ارتباط با کاربران از طریق شبکه‌های اجتماعی

بهترین راه ارتباط با کاربران

بهترین راه ارتباط با کاربران و مدیر سایت می‌تواند راه‌های مختلفی داشته باشد، شما می‌توانید با گسترش سیستم سایت خود در شبکه‌های اجتماعی کاربران را متمایل سازید تا عضو هر شبکه‌ای که باشند، در راستای حمایت از سایت شما پست‌های که به اشتراک می‌گذارید را مشاهده و حمایت کنند.

گسترش کاربران شبکه‌های اجتماعی هر شخصی که دسترسی به اینترنت دارد را، به سوی خود می‌کشاند و افراد به دنبال کردن علایق خودشان در این شبکه‌ها می‌پردازند. با توجه به اینکه کار با این شبکه‌ها کاملا راحت می‌باشد و اشخاص به‌راحتی تسلط پیدا می‌کنند. آمار کاربران شبکه‌های اجتماعی پس از ظهور این پدیده بصورت فزاینده و تصاعدی بالا رفته‌است.

امروزه هیچ سایتی را نمی‌بینیم که وب‌سایتی پویا باشد و در شبکه‌های اجتماعی فعالیت نداشته باشد، در واقع استفاده از شبکه اجتماعی بعد از افتتاح هر سایتی جزوه اولین پروژهایی است که مدیران سایت آن را استارت می‌زنند.

افزونه بهترین راه ارتباط با کاربران

افزونه‌های زیادی وجود دارد که شما با توجه به آنها می‌توانید، در کنار مطالبی که در روی سایت به اشتراک می‌گذارید، قادر خواهید بود همزمان نوشته‌ی خود را در شبکه‌های اجتماعی نیز در معرض دید افراد قرار دهید.

با توجه به اینکه تعداد کثیری از شبکه‌های اجتماعی مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد، افراد با سلایقی که دارند، بیشتر یا کمتر از هر شبکه‌ای استفاده می‌کنند، پس این نکته کاملا حائز اهمیت می‌باشد، که شما با استفاده از شبکه‌های اجتماعی قادر خواهید بود در مدت زمان کوتاهی توجه تعداد کاربران را در شبکه‌های اجتماعی مختلف به خود معطوف کنید.

یکی از افزونه‌هایی که کاربران را قادر ساخته‌است تا افراد بتوانند در زمان انتشار پست در سایت، همزمان نوشته جدید را نیز منتشر کنند، افزونه بلاگ2سوشیال (Blog2Social) می‌باشد. در زمان کار با این افزونه امکان اینکه به مشکل خاصی برخورد کنید وجود ندارد، چراکه رساله این افزونه بر مبنی آسان سازی کار انتشار پست‌ها بدون دردسر می‌باشد.

نصب افزونه بلاگ2سوشیال

برای نصب این افزونه می‌توانید فایل مربوط به افزونه را بصورت مستقیم از سایت وی‌پی‌وار بارگیری کنید و در قسمت افزودن افزونه داشبورد وردپرس فایل را بارگذاری کنید.

افزونه blog2social

برای دانلود کلیک کنید
با وجود این افزونه می‌توانید تمامی نوشته‌هایی که در وب‌سایت منتشر می‌کنید را همزمان در شبکه‌های اجتماعی که پروفایل کاربری دارید،...

Blog2Social, Adenion بروزرسانی: 1 هفته قبل نصب: 70,000+ وبسایت تا وردپرس 6.0.2

در روش دوم شما می‌توانید افزونه بلاگ2سوشیال (Blog2Social) را با مراجعه به مخزن وردپرس، بصورت مستقیم در داشبورد وردپرس جستجو و نصب نمایید.

مخزن وردپرس

بعد از نصب و فعال سازی این افزونه می‌توانید، وارد تنظیماتی که در پیشخوان وردپرس ظاهر شده‌است شوید و شروع بکار با این افزونه بکنید. بعد از نصب افزونه متوجه تغییرات ظاهری در پیشخوان وردپرس می‌شوید، تنظیمات مربرطه علاوه بر پیشخوان وردپرس، در قسمت هدر پیشخوان نیز قابل مشاهده خواهد بود.

هدر داشبورد وردپرس

کار با افزونه بلاگ2سوشیال

این افزونه می‌تواند با قابلیت‌هایی مثل به اشتراک‌گذاری نوشته در شبکه‌های اجتماعی و خود وب‌سایت بصورت همزمان، در صرفه‌جویی زمان برای مدیر سایت، نقش ویژه‌ای ایفا کند. زمانی که به صفحه اول افزونه وارد می‌شوید تقویمی را مبنی بر تاریخچه فعالیت‌هایی که در سایت انجام می‌گیرد مشاهده می‌کنید.

بهترین راه ارتباط با کاربران
بهترین راه ارتباط با کاربران

در قدم بعدی شما می‌توانید با متصل کردن پروفایل‌های شبکه اجتماعی مختلف به این افزونه، تمامی مطالبی را که در وب‌سایت منتشر می‌کنید، بصورت همزمان در پروفایل‌های اجتماعی نیز منتشر کنید. اینکار را می‌توانید در بخش Network انجام دهید.

قسمت‌های اتصال شبکه‌های اجتماعی

شما از این قسمت می‌توانید شبکه‌های اجتماعی فیسبوک، تویتر، اینستاگرام، پینترس، گوگل بیزنس، لینک دین و… را به افزونه بلاگ2سوشیال (Blog2Social) متصل کنید. شما با یکبار متصل شدن به این اکانت‌ها به افزونه اجازه می‌دهید تا همیشه بتواند به این شبکه‌ها دسترسی داشته باشد.

از قسمت Share Website & Blog Content می‌توانید به تمامی نوشته‌هایی که در وب‌سایت خودتان منتشر کرده‌اید، دسترسی داشته باشید و هرکدام را که بخواهید در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشته‌های منتشر شده در سایت

هریک از نوشته‌های پست را می‌توانیم بصورت جداگانه در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنیم.

در قسمت بعدی که می‌خواهیم نوشته منتشر شده در سایت را، بر روی شبکه‌های اجتماعی نیز منتشر کنیم می‌توانیم تعیین کنیم که چه تعداد از کلمات اولیه نوشته منتشر شود، برای مثال در پست‌های اینستاگرام محدودیت نگارش کلمه وجود دارد و از این رو تولیدکنندگان محتوا علاوه بر نوشتن محتوا در کپشن پست ادامه نوشته را در قسمت کامنت‌های اینستاگرام می‌نویسند. این روش را صفحاتی که اختصاصا در اینستاگرام فعالیت می‌کنند انجام می‌دهند و اصلا برای صفحاتی که وب‌سایت اختصاصی دارند، توصیه نمی‌شود.

شما می‌توانید چند جمله اول مربوط به نوشته را در پست اینستاگرام به دلخواه خودتان بنویسید و در ادامه برای مخاطبین با معرفی لینک اصلی نوشته مرجع مطلب منتشر شده را معرفی کنید.

معرفی بیشتر افزونه بلاگ2سوشیال

شما با نسخه رایگان بلاگ2سوشیال می‌توانید پس از منتشر کردن نوشته در پست در قسمت Share Posts نوشته خود را در شبکه اجتماعی دلخواه نیز در معرض دید عموم قرار دهید. وجود چنین امکانی می‌تواند برای یک مدیر سایت کافی باشد، اما چنانچه به امکانات بیشتری نیاز داشته باشید می‌توانید با تهیه نسخه پرمیوم به امکانات بیشتری نیز دسترسی داشته باشید. در ادامه به برخی از امکاناتی که این افزونه در نسخه پرمیوم در اختیار شما قرار می‌دهد، اشاره می‌کنیم:

  • منتشر کردن نوشته‌ها در گروه‌ها و صفحات
  • منتشر کردن نوشته‌ها در چندین اکانت، صفحه یا گروه
  • منتشر کردن نوشته‌ها بصورت خودکار و بروزرسانی نوشته‌های منتشر شده قدیمی
  • توانایی ست کردن زمان برای منتشر شده نوشته
  • تنظیم زمان برای پست‌هایی که می‌خواهید چندین بار منتشر شوند
  • انتشار مجدد برای پست‌های قدیمی
  • تنظیم فرمت مناسب برای تصاویر نوشته‌ها
  • توانایی استفاده از تصاویر منتخب در نوشته‌ها
  • تشخیص سریع زمان نوشته‌های منتشر شده در تقویم

این افزونه می‌تواند در زمانی که شما برای منتشر کردن پست اختصاص می‌دهید صرفه‌جویی کند و خاطر شما را از این بابت آسوده سازد تا بتوانید با تمرکز بیشتری به سایر قسمت‌های وب‌سایت بپردازید.

جمع‌بندی

با استفاده از این افزونه می‌توانید بخش اشتراک‌گذاری نوشته‌ها در شبکه‌های اجتماعی را به‌راحتی مدیریت کنید و همزمان ما منتشر شدن نوشته در وب‌سایت، در شبکه‌های اجتماعی دلخواهی که دوست دارید، مطالب شما منتشر شود.

برای طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) در اختیار شما قرار می‌دهد، استفاده کنید. اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شوید، می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی مشکل خود در این زمینه حل و فصل کنید.

تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) با تکیه بر تجربیاتی طی سال‌های اخیر کسب کرده است، دست به کدنویسی افزونه وی‌پی‌شمسی زده است، این افزونه با استقبال زیادی مواجه شد و حال با بیش از ده‌هزار نصب فعال نوانسته جای خود را در میان سایت‌های فارسی زبان وردپرس باز کند.

بنظر شما فعالیت در شبکه‌های اجتماعی تا چه میزان در افزایش بازدیدکننده سایت می‌توانند موفق عمل کنند؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.