دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

قالب بیست‌بیست، قالب پیش‌فرض وردپرس

قالب2020

قالب بیست‌بیست، قالب پیش‌فرض وردپرس به اندازه‌ای کاربر پسند می‌باشد، که هر کاربری که با این قالب سایت خود را طراحی و ویرایش کرده مطمئنا از میزان تغییراتی که توانایی اعمال آن را دارد لذت می‌برد. شما با نصب این قالب می‌توانید به صورت دقیق تک‌تک المان‌هایی را که می‌خواهید عوض کنید. این قالب که توسط خود تیم پشتیبانی وردپرس طراحی شده‌است، توانسته‌است که تعداد زیادی از وردپرس‌کاران را مجاب به استفاده از این قالب پرطرفدار بکند. امروزه که تعداد سایت‌های فروشگاهی و سایت‌های تخصصی به‌صورت قارچ‌گونه رشد زیادی کرده‌است، این زیبایی و چشم‌نواز بودن سایت می‌باشد که در این رقابت می‌تواند سایت شما را از سایر رقبا متمایز کند. فراموش نکنید، جذابتی که در سایت‌تان ایجاد می‌کنید رابطه مستقیمی دارد با سئو سایت شما دارد. تجربه نشان داده‌است که سایت‌های که از جذابیت ویژه‌ای نسبت به دیگر رقبای خود ایجاد کرده‌اند موفق‌تر عمل کرده‌اند. این نکته را در نظر داشته باشید که سایت‌هایی که توانسته‌اند مدت زمان بالاتری را برای بازدیدکننده در سایت رقم بزنند حسابشان را از سایر سایت‌ها جدا کرده‌اند.

شیوه عملکرد ماندن در صفحه وب‌سایت

این نکته که بازدید کننده چقدر در سایت می‌ماند، کاملا رابطه مستقیمی با آمار و ارقامی دارد که از مطالعه مطالب سایت و یا میزان زمانی که بازدید کننده در صفحه شما به بالا و پایین کردن ماوس (اسکرول) مشغول است دارد. در اینجا موضوعی که مورد بحث می‌باشد توانایی نگه‌داشتن مخاطب در صفحه حتی در صورتی که بتوان چند ثانیه بیشتر از مدت معمولی که در سایت‌ها برای مطالعه زمان اختصاص می‌دهند، در صفحه حضور داشته باشند، مهم است. تمامی افراد به‌صورت غریزی و خدادای کمال طلب هستند، زیرا که انسان زیباست و زیبایی را دوست دارد پس باید این نکته مه در تمامی مراحل زندگی وجود دارد را در هر کاری درنظر داشته باشیم. ترکیب رنگ‌ها و یا شکلی که در ایجاد بلوک‌ها در دستور کار قرار می‌دهید، می‌تواند به‌صورت تکراری از دیگر سایت‌ها تقلید و یا کپی شود، اما این را بازدیدکننده در همان ابتدای کار تشخیص می‌دهد و نگاهی اجالی به آن پی می‌برد که به حضور زود هنگام کاربر از صفحه خواهد انجامید. زمانی که شما دست به خلاقیت می‌زنید، خواهید توانست با رنگ یا ترکیبی که در بلوک‌ها ایجاد می‌کنید مخاطب را شیفته صفحه خود بکنید، اگر مخاطب پی ببرد که سایتی که در آن حضور دارد، سایتی خلاق و متفاوت است راغب خواهد شد که بیشتر در سایت حضور یابد و به سرعت سایت را ترک نکند.

کمکی که از قالب بیست‌بیست برمی‌آید

نمی‌توان منکر این شد که نوع قالبی که با آن دست به ساخت پوسته می‌زنیم مهم نیست و لازم نیست که تمامی وسواس خود را به‌خرج دهیم و به میزان حساسیتی که قالب می‌تواند از آن برای ما بکاهد توجه نکنیم. برای فعال‌سازی قالب بیست‌بیست کافیست که به قسمت نمایش داشبورد وردپرس مراجعه کنیم و از قسمت پوسته‌ها دست به فعال کردن این قالب بزنیم.

کار با قالب بیست‌بیست

با فعال‌سازی این قالب در همان ابتدا که به میزان دسترسی توسط این پوسته‎‌ساز ارائه می‌شود پی می‌برید. منو این قالب کاملا ساده می‌باشد و شما در صورت رخداد کوچکترین مشکل با دستبرد به تنظیمات توانایی ویرایش را خواهید داشت.

قالب بیست‌بیست
قالب بیست‌بیست

از همین قسمت ما این قالب پوسته‌ساز را فعال می‌کنیم تا با تنظیمات بی‌شماری که ارائه می‌دهد آشنا شویم.

سفارشی‌سازی در زمان کار با قالب بیست‌بیست

از جایی که فعال‌شدن قالب را می‌بینید، می‌توانید مستقیما به حالت سفارشی‌سازی قالب بروید که با شکل پایین مواجه خواهید شد.

علاوه بر نوع ویرایش‌های عادی که برای حالت وب موجود است، از همینجا می‌توانید برای حالت دستگاه‌های تبلت و موبایل هم ویرایش انجام دهید. نشان‌هایی با عنوان مداد آبی در کنار هر المان گویای توانایی شما برای ویرایش قسمت موردنظر را نشان می‌دهد.

معرفی قسمت‌های مختلف ویرایش قالب بیست‌بیست

قسمتی که با عنوان هویت ساز در این قالب وجود دارد شما را در ویرایش اسم‌های اصلی کمک می‌کند، در قسمت می‌توانید عنوان اصلی سایت ویا قسمتی با نام معرفی کوتاه را مورد ویرایش قرار دهید.

فراموش نکنید که نمادک سایت را از همینجا می‌توان تغییر داد که خود قالب شرایطی که برای اندازه وحجم نمادک نیاز است را متذکر شده‌است.

رنگ‌ها دیگر زمینه‌ای است که شما در آن قسمت دست به ویرایش‌های موردنظر می‌توانید بزنید. برای مثال شما در اینجا می‌توانید رنگ پس‌زمینه ، رنگ اصلی و یا رنگ‌زمینه و پابرگ را ویرایش کنید و به‌صورتی که مورد پسند خودتان می‌باشد در بیاورد.

شخصی سازی پوسته که در اصل بیانگر شناسه شخصی سایت شما می‌باشد از این قسمت قابلیت تغییر و ویرایش را دارد.

در حین قسمت می‌توانید المان جست و جو را فعال یا غیر فعال کنید، یا اینکه نحوه نمایش نوشته‌ها در برگه‌های بایگانی را که می‌تواند به‌صورت تمام متن یا خلاصه باشد را تعیین کنید.

قالب پوششی را شما حتی در مناسبت‌ها نیز می‌توانید به دلخواه خود عوض کنید که از این قسمت میسر است. شاید تابحال با تعداد زیادی از سایتهایی برخورد کرده اید که در فصل یا روزهای خاص رنگ قالب سایت را عوض می کنند که این نشان از توجه به روز مدیر سایت در رابطه با برقراری ارتباط حسی با بازدیدکنندگان سایت می باشد.

در این قسمت می‌توانید تصویر پس زمینه‌ای را که می‌خواهید روی برگه باشد را انتخاب کنید، ذز حین بارگذاری تصویر دقت کنید که تصویر انتخاب شده روی برگه کاملا همگام باشد تا دچار کاهش کیفیت یا عدم نمایش درست نشود.

هر طراح سایتی دوست دارد که بازدیدکننده در کمترین زمان ممکن بتواند به مطالبی که می‌خواهد دست یابد، در این راست همیشه فهرست‌های سایت راه‌گشا بوده‌است و شما از این طریق می‌توانید دسترسی سریع در وب‌سایت را برای کاربر ایجاد نمایید.

توسط این قسمت می‌توانید ابزارهایی برای کاربران ایجاد کنید، که در سایت سردگم نشوند، تا در کمترین زمان ممکن به نیاز خود دست یابند.

زمانی که در سایت با برگه های مختلفی که ارائه شده‌است روبرو می‌شوید، نیاز دارید تا برای صفحه خانه تدابیری بیندیشید.

به این ترتیب عمل می‌کند که شما یا یک برگه خاص را انتخاب می‌کنید و یا اینکه از این تنظیمات انتخاب می‌کنید که آخرین نوشته یا پستی که روی سایت قرار گرفته‌است، به‌عنوان برگه خانه در صفحه اول سایت شما باشد.

جمع‌بندی قالب بیست‌بیست

این قالب پیش‌فرض وردپرس تمامی نیازهای یک وبمستر را در زمینه ویرایش صفحات کاملا با دسترسی‌هایی که می‌دهد فراهم می‌نماید. شما با ایت قالب پوسته‌ساز قادر هستید برگه‌هایی بی‌نظیر همراه با کیفیتی بالا ایجاد کنید، به‌طوری که هر بازدیدکننده‌ای را مجذوب سازد.

تیم پشتیبانی وی‌پی‌وار شما را تمامی مراحل راه اندازی و نصب قالب و افزونه کمک حال شما می باشد و شما باید از این حیص مطمئن باشید که در زمان کار با وردپرس به مشکل خاصی برخورد نمی کنید چرا که از تجربیات این تیم خواهید توانست که بهره ببرید.

در تیم وی‌پی‌وار تصمیم بر آن شد که تجربیاته گران‌بهایی را که این تیم طی سالیان سال بدست آورده را برای علاقه مندان دنیای وب ارائه دهد، که نتیجه آن تولد سیستم بی‌نظیر هاستینگ وردپرس بود. شما با خرید هاست از این مجموعه خواهید توانست از افزونه ها و قالب های ویژه ای که با لایسنس اورجینال در روی این پلتفرم ارائه می شود کمال استفاده را ببرید، چرا که فروش هاست برای ما به منزله پایان کار نیست و در این صورت همکاری تیم ما با مشتریان آغاز می شود تا هیچ مشکلی فنی در زمان راه اندازی سایت نداشته باشید.

آیا به نظر شما توجه به این نکته لازم است که بدانیم قالب پوسته‌ساز بیست‌بیست با وجود اینکه توسط خود تیم وردپرس ارائه شده است، برای مدیریت سایت ما کافی می‌باشد یا خیر.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.