دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

فرم تماس افزونه ضروری یک سایت

افزونه تماس با ما

فرم تماس از ضروریاتی است که هر سایت باید داشته باشد، فرض کنید به عنوان یک بازدید کننده وارد سایتی با هر موضوعی می‌شوید، چنانچه فرم تماس یا فرم ارتباطی در سایت نبینید ناخودآگاه از سایت دلسرد می‌شوید. با توجه به اینکه امروزه رقابت تنگاتنگی بین سایت‌های ارائه دهنده خدمات وجود دارد مطمئنا سایتی که پشتیبانی قابل قبول بازدید کنندگان را ارائه دهد، خواهد توانست محبوبیت خود را در بین رقبا بدست بیاورد. فرض کنید وارد سایتی می‌شوید و نمونه‌ای از پشتیبانی‌ها و سوال، جواب کاربران را ملاحظه می‌کنید که نشان از رابطه مستقیم کاربران با اعضای سایت را دارد، برای اینکه بتوانیم ارتباط مسقیم با کاربران خود داشته باشیم باید فرم‌هایی تهیه کنیم. در این مورد که لازمه هر سایتی در زمینه وردپرس می‌باشد افزونه فرم تماس به کمکتان خواهد آمد.

افزونه فرم تماس ما

افزونه فرم تماس هفت که با 5 میلیون نصب فعال در مخزن وردپرس آمار خیره‌کننده‌ای از خود به‌‌جای گذاشته، دلیل خوبیست تا پی ببریم که این افزونه چقدر کارایی بالایی دارد و استفاده‌کنندگان این افزونه همیشه می‌توانند از نسخه‌های به‌روز این افزونه استفاده کنند. افزونه فرم تماس 7 با توجه به این که حجم پایینی دارد و برنامه‌ای بسیار سبک است کارایی بالایی را در سایت‌های مختلف از خود به نمایش گذاشته‌است، چرا که دالان ارتباطی بین بازدیدکنندگان و مدیران یک سایت می‌باشد.

نصب افزونه فرم تماس ما

برای نصب افزونه فرم تماس می‌توانیم به مخزن وردپرس مراجعه کنیم، با جست و جو در افزونه‌هایی که برای ارتباط بین مشتریان و مدیران ایجاد شده‌است به فرم تماس 7 می‌رسیم که می‌توانیم آن را نصب کنیم و کارایی‌اش را مورد سنجش قرار دهیم، بعید است که بعد از نصب و فعال‌سازی این افزونه ‌آن را پاک کنید، چرا که با همین افزونه به آنچه که در ایجاد برقراری ارتباط با مشتریان و بازدیدکنندگان نیاز دارید با این افزونه می‌توان به‌صورت فرم تماس ایجاد کرد. برای نصب این افزونه به مخزن وردپرس مراجعه می‌کنیم.

فرم تماس
فرم تماس

تیم پشتیبانی وی‌پی‌وار که همیشه سعی بر اشتراک گذاری آموزه‌های خود در رابطه با طراحی سایت بوده‌است، برای راحتی کاربران این امکان را می‌دهد که افزونه نامبرده را با عنوان (تماس با ما) به صورت مستقیم از مخزن سایت وردپرس مشاهده کنند.

افزونه تماس‌با‌ما

برای دانلود کلیک کنید
افزونه تماس‌با‌ما برای وردپرس جهت ایجاد صفحات تماس‌با‌ما استفاد می‌شود. بخش تماس با ما برای هر وبسایتی جزو باید ها است و این افزونه...

Takayuki Miyoshi بروزرسانی: 3 هفته قبل نصب: 5,000,000+ وبسایت تا وردپرس 6.0.2

لازم به‌ذکراست که تیم پشتیبانی وی‌پی‌وار در زمینه هاستینگ نیز دست به ابتکار عمل زده‌است و مجموعه‌ای از افزونه‌هایی که نسخه اصلی آن‌ها پولی می‌باشد را به‌صورت رایگان و با لایسنس اورجینال در اختیار مشتریان وردپرس هاستینگ قرار می‌دهد.

فعال‌سازی افزونه تماس با ما

بعد از فعال کردن افزونه فرم تماس خواهیم دید که با ورود به تنظیمات این افزونه، می‌توانیم تا چه میزان در برقراری ارتباط با مشتریان حرکت کنیم.

در این قسمت می‌توانید فرم‌هایی را که ایجاد کرده‌اید را ملاحظه کنید و هرکدام را که می‌خواهید فعال یا غیرفعال کنید.

افزودن فرم در افزونه تماس با ما

اگر در این افزونه به بخش ایجاد برگه بروید خواهید دید که چه نوع فرم‌هایی را می‌توانید با این افزونه ایجاد کنید.

تمامی المان‌هایی را که مشاهده می‌کنید‌، می‌توانید به‌صورت کد کوتاه دریافت کنید. با تغیراتی که در متن پیام ها می‌توانید ایجاد کنید، امکان بروز مشکلی در نوشتن پیام نخواهید داشت. فراموش کنید که برای استفاده از این افزونه باید حتما عضو کاربران خود سایت تماس با ما باشید.

هماطور که در شکل بالا می‌بینید در تنظیمات ایمیل با سلیقه خودمان، ایمیلی که قرار است توسط کاربران دریافت شود را می‌توانیم ویرایش و تنظیم کنیم.

پیام‌های متنی در افزونه تماس با ما

در افزونه تماس با ما تمامی پیام‌های مکالماتی که ممکن است برای ارسال به کاربر نیاز باشد را ما به‌صورت پیش‌فرض می‌توانیم ملاحظه کنیم.

در قسمت بعدی فرم تماس کافیست، متنی را که می‌خواهید را بنویسید و خود افزونه متن موردنظر شما را به‌صورت کد نشان دهد.

جمع‌بندی

اگر در نصب افزونه‌ها وسواس به‌خرج می‌دهید و هیچگاه اجازه نمی‌دهید که تعداد زیادی افزونه روی سیستم وردپرسی شما نصب باشد، با اطمینان می‌توان گفت که افزونه تماس با ما یکی از افزونه‌هایی خواهد بود که شما آن را حتما روی سیستم خود نصب خواهید کرد. چنانچه در زمان کار با این افزونه به مشکل خاصی برخورد کنید، می‌توانید از پشتیبانی تیم وی‌پی‌وار کمک بگیرید، تا این تیم تجربیات خود را در استفاده از هر یک افزونه‌ها در اختیار شما بگذارد. به نظر شما این افزونه تا چه اندازه وجودش، با توجه به امکاناتی که ارائه می‌دهد، در سایت لزوم دارد؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.